vrták

Není vrták jako vrták – jak vybrat ten nejlepší?

Každý kutil se čas od času nevyhne nutnosti něco vyvrtat. Ne každý materiál je ovšem možné vrtat libovolným vrtákem. Proto byste měli mít pro každou příležitost speciální typ, který bude dokonale vyhovovat konkrétnímu úkolu, který před vámi stojí. Optimální typ či řadu vrtáku volíme podle tvrdosti materiálu.

Jak vrtat do kovu větší otvory rychle a přesně?

Pokud potřebujete vyvrtat pořádnou díru do kovu, asi dobře víte, že s běžným vrtákem je to poměrně obtížné. Nejen že odvrtávat větší množství železa či oceli je namáhavé, ale také poměrně nepřesné. Pro takový úkol je ideálním řešením takzvaný jádrový vrták, který neodvrtává celý objem materiálu, ale pouze obvod otvoru. Snadno tak vytvoříte přesný otvor, který již není třeba dále upravovat.

Jaký jádrový vrták vybrat?

Pokud stojíte nad nabídkou jádrových vrtáků a nemůžete si vybrat ten pravý, zcela jistě neuděláte chybu, pokud zvolíte jádrové vrtáky Karnasch Professional Tools. Jedná se o zboží špičkového německého výrobce vrtacích, brousících a řezných nástrojů nové generace, které na náš trh dodává jako výhradní dovozce firma Cominvest CZ. S jádrovým vrtákem Karnasch bude vrtání do kovu procházkou růžovým sadem. Přesně, rychle a s minimálním úsilím vytvoříte i větší otvory zcela bez problémů.

Cominvest CZ – vše od profesionálního nářadí až po autokosmetiku

Firma Cominvest CZ se nezaměřuje pouze na jádrové vrtáky. V jejich nabídce naleznete kvalitní nářadí, brusné a řezné kotouče, a pokud vás zajímá ochrana laku karoserie vašeho auta, i špičkovou německou autokosmetiku Autosol. Vrtáky vám v Cominvest CZ dokonce i nabrousí a v rámci svých komplexních služeb poskytují také zapůjčení kvalitních magnetických vrtaček. I přes jejich široký záběr, jedno mají všechny prodávané produkty společné – vždy se jedná o špičkové zboží od renomovaných evropských výrobců, které vás překvapí svou kvalitou.

Úvodní foto: Pixabay

Komentovat