MEWA

Mewa: Nový značkový katalog pro sezónu 2023/24 je tady!

Společnost Mewa opět rozšiřuje svůj sortiment výrobků pro bezpečnost práce. Nový katalog představuje na přibližně 330 stranách nejen známé a osvědčené produkty, ale také mnoho novinek renomovaných značek. Hlavní důraz je kladen na udržitelnost. Kompletní nabídka katalogu je jako vždy k dispozici také v internetovém obchodě „buy4work.mewa.cz“.

Značkový katalog Mewa 2023/24 obsahuje více než 10 000 výrobků z kategorií bezpečnostní obuvi, pracovních rukavic, oděvů, ochranných a hygienických pomůcek pro pokožku, ale také produkty určené k ochraně dýchacích cest, očí, sluchu, hlavy a další doplňky. Samozřejmě nesmí chybět sortiment pracovního oblečení Mewa v rámci kompletního servisu. Společnost Mewa tak na jednom místě nabízí nejrůznější vybavení pro ty, kteří pracují v dílnách a továrnách.

Zaostřeno na udržitelnost

Při výběru byla věnována velká pozornost produktům, jejichž výroba je šetrná a splňuje parametry udržitelnosti. Do katalogu byly například zařazeny fleecové bundy HAKRO, které jsou ze stoprocentně recyklovaného polyesteru. Také vlastní značka Mewa „Korsar“ je nyní rozšířena o nový model rukavic Kori-Flex Eco, zhotovený z 96 % recyklovaného polyesteru.

U všech výrobků usnadňují přehled zákazníkům informace o certifikacích. V katalogu je podrobně popsáno, co v jednotlivých případech certifikace udržitelnosti znamenají.

10 procent sleva na online objednávky

Zákazníci a zákaznice, kteří si poprvé objednají zboží v internetovém obchodě, získají slevu 10 % na všechny výrobky z katalogu, což platí i pro novinky.

Servis a dodací lhůty

Na otázky týkající se sortimentu, velikostí a materiálů, zákazníkům rádi odpovědí pracovnice a pracovníci servisu společnosti Mewa. Objednávat lze online, e-mailem nebo telefonicky. Požadavky jsou vyřizovány okamžitě a dodání je rychlé. Zboží lze do 14 dnů zdarma vrátit. Pokud mají zákazníci zájem o potisk nebo výšivku produktů vlastním logem, ani to není problém. Tuto službu Mewa lze zařídit současně s objednávkou.

Katalog
Při výběru byla věnována velká pozornost produktům, jejichž výroba je šetrná a splňuje parametry udržitelnosti. Foto: Mewa.cz

Mewa Textil-Management

MEWA Textil-Service AG & Co. Management OHG se sídlem ve Wiesbadenu je jedním z předních evropských poskytovatelů komplexních služeb v oblasti podnikových textilií. Sortiment společnosti se zaměřuje na opakovaně použitelné čisticí utěrky vlastní výroby, ale také na pracovní a ochranné oděvy pro průmysl, dílny a řemesla. B2B služby zahrnují poskytování, péči, opravy, skladování a logistiku podle certifikovaných standardů kvality, hygieny a bezpečnosti. Rodinná společnost se 47 pobočkami a přibližně 5 700 zaměstnanci zásobuje více než 200 000 podniků z různých odvětví po celé Evropě. Obrat v roce 2022 činil 829 milionů eur.

Společnost Mewa byla založena v roce 1908 a je průkopníkem ekologických textilních služeb. Firemní strategie je důsledně orientována na udržitelnost. To zahrnuje inovativní vlastní vývoj produktů, procesů a technického vybavení. Společnost Mewa získala řadu ocenění za svůj závazek k udržitelnosti, řízení zdrojů a orientaci na zákazníka.