Autocare

Proč potřebujete auto asistenci?

Asistenční služba pro auta je pravděpodobně tou nejznámější formou asistence, s jakou se setkáváme. Situací, kdy řidičům či majitelům vozu bude velmi nápomocná, je skutečně hodně. Co přesně je to za službu, co řeší a kdo by si za ní měl rozhodně připlatit? Podívejme se společně, co přináší majitelům vozu služba auto assistance, v našem případě AutoCare.

Co je to asistenční služba pro auta?

Zatímco pojišťovně skládáte účty po nehodě či pojistné události, asistenční služba vám pomáhá přímo na místě při jejím řešení. Nejčastějším zásahem je odtah vozidla do servisu, jeho repatriace, zajištění dopravy posádky nepojízdného vozu, pomoc s píchlou pneumatikou, vybitou baterií, či zajištění náhradního vozu.

Autocare

Proč si za ní připlatit?

Proč si připlácet asistenční službu, když je v nějaké formě obvykle součástí povinného ručení nebo havarijního pojištění? Zde je to podobné jako s cestovním pojištěním k platební kartě. Ano, je tam, ale plnění bývají poměrně nízká a služby omezené. Pokud jste pravidelný řidič/ka jezdící za prací napříč republikou nebo i do zahraničí, zajímejte se o výši plnění své asistenční služby. Často její plnění totiž nestačí například na repatriaci vozidla ze zahraničí, což je poměrně zásadní položka.

Jaká částka pojistného plnění je optimální?

Naše služba AutoCare má plnění ve výši 100 000 Kč. To stačí na repatriaci vozu nejen z Rakouska, ale třeba i z Norska nebo jižní Francie. Tato částka například pokryje i převoz vozu do domovského servisu z Chorvatska a zvládneme za ní zajistit i návrat čtyřčlenné rodiny včetně cesty na letiště.

Autocare

Co je dobré o asistenci vědět?

AutoCare se váže na vozidlo, nikoli na řidiče. Je to služba pro vás a váš komfort. Nemusíte řešit odtahovku, domluvíme se za vás i se zahraničním servisem a všechny informace vám přeložíme. Asistenční služba tu je i v „den blbec”, kdy natankujete špatné palivo, zamknete klíčky v autě, píchnete, nebo se vám vybije baterie. Vy možná umíte vyměnit píchlé kolo, ale umí to i další členové domácnosti, kteří používají stejné vozidlo? Asistenční služba je prostě služba pro ty, kdo chtějí mít jistotu, že mají komu zavolat a na druhé straně linky jejich problém někdo vyřeší.

S čím vám AutoCare pomůže?

  • Silniční asistence, odtažení nebo úschova vozidla.
  • Zapůjčení auta, zajištění náhradní vlakové dopravy nebo ubytování.
  • Zajištění repatriace vozidla a vaši přepravu zpět do ČR.
  • Oprava pneumatiky nebo úhrada nové pneumatiky.
  • S krytím až do výše 100 000 Kč

Chcete si auto asistenci vyzkoušet?

Naší asistenční službu AutoCare lze sjednat online ještě večer a ráno vyrazit třeba na cestu napříč Evropou. Nabízíme ji na měsíc či na rok, pro tuzemské silnice nebo do zahraničí. Jezděte bezpečně a s podporou na každé silnici.

Komentovat