aplikace abarth

Prozkoumejte nový Abarth 695 70° Anniversario pomocí rozšířené reality

Při příležitosti oslav narozenin Carla Abartha představila značka Abarth novou aplikaci nazvanou Abarth AR 695, která oživuje nový Abarth 695 70° Anniversario v rozšířené realitě. Aplikace zve uživatele k obdivování 3D modelu exkluzivní limitované edice ve vysokém rozlišení a v měřítku 1:1.

 V den narozenin Carla Abartha, který se narodil 15. listopadu 1908 ve Vídni, představila značka Abarth novou aplikaci Abarth AR 695. Prostřednictvím rozšířené reality nabízí uživatelům možnost seznámení se s novou limitovanou edicí oslavující výročí Abarthu a chlubící se novým spoilerem ad Assetto Variabile.

Aplikaci lze stáhnout z Apple Store nebo Google Play.Jedná se o novinku, která potvrzuje zájem značky Abarth o nejmodernější technologie. Abarth AR je příkladem evoluce tradičních produktových katalogů a umožňuje snadnější prezentaci a okamžitou aktualizaci. Současně představuje mimořádný digitální zážitek na palubě nového modelu Abarth 695 70° Anniversario.

Měřítko 1:1

Pojďme se podívat na aplikaci podrobněji. Aplikace Abarth AR 695 umožňuje uživatelům zobrazit vozidlo v životní velikosti, ať už se nacházejí kdekoliv. Jediné, co je potřebné udělat, je orámovat prostornou plochu kamerou svého chytrého telefonu pro umístění 3D modelu v měřítku 1:1 do odpovídajícího prostoru. Uživatelé se budou moci pohybovat kolem vozidla a pozorovat jej v 360stupňové perspektivě, otevřít dveře a prozkoumat interiér, přestavit nový spoiler ad Assetto Variabile, zatroubit a přidat plyn pro poslech nejvýkonnějšího motoru řady, přeplňovaného zážehového agregátu 1.4 s výkonem 180 k a točivým momentem 250 Nm.

Další čtení:  Nová řada Abarth 595 představuje výkon a styl v jednom malém voze

Dechberoucí úroveň propracování detailů a kvalita obrazu navozují pocit, že uživatel stojí vedle skutečného modelu Abarth 695 70° Anniversario, mimořádné speciální série oslavující 70. výročí značky Abarth & C. Aplikace je současně poctou vynalézavosti zakladatele Carla Abartha, který si jako první uvědomil potenciál technických vylepšení sériových vozidel. Kromě tohoto kouzla dovoluje aplikace Abarth AR 695 vytvoření personalizované fotografie vedle virtuálního vozu umístěného na oblíbeném nebo preferovaném místě a její sdílení s přáteli prostřednictvím sociálních sítí.

Je nutné poznamenat, že nová aplikace Abarth AR 695 je pokračováním cesty, kterou značka Abarth započala v roce 2017 s aplikací AR určenou pro Abarth 124 spider. Abarth byl vůbec první značkou skupiny FCA, která tuto digitální novinku navrhla. Že se jedná o úspěšnou novinku svědčí i více než 4000 stažení a 150 000 interakcí na Apple Store.

Sledujte Štíra

V rámci oslav narozenin Carla Abartha přibylo do kolekce nové animované logo, které je pokračováním komunikačního projektu Sledujte Štíra. Tato ukázka kreativity oslavuje jednu z nejdůležitějších událostí kalendáře značky Abarth: narozeniny jejího zakladatele, Carla Abartha. Při této příležitosti byl vytvořen animovaný objekt se stylizovaným znakem štíra, který je historickým symbolem značky. Obrys loga ožívá uvnitř hvězdné oblohy, která se rozzáří a vyváří tak jakýsi štít, zatímco animaci doprovází silný zvukový efekt podtrhující celkový dojem a zdůrazňující dynamického a inovativního ducha značky Abarth.

Foto: Abarth

Komentovat