klíče

Váš užitkový vůz má „odjeto“? Jak postupovat při prodeji auta

Máte starší dodávku, jež vám pomalu ale jistě dosluhuje? A řešíte nerudovský problém, kam s ní? Výkup dodávek je tou pravou cestou, která vám usnadní rozhodování. Spolu s námi to zvládnete jedna radost. Nabízíme pár tipů, jak rychle jednat a vytvořit si prostor pro novou koupi.

Neztrácejte čas v autobazarech

Prodávat auto v autobazaru je přežitek. Jestliže potřebujete prodat co nejvýhodněji svou doslouženou dodávku, pak hledejte na netu výkup vozidel za nejvýhodnější cenu! Žádné objíždění bazarů a ztráta drahocenného času, neboť i čas jsou peníze! Na webové stránce výkup dodávek naleznete všechny potřebné informace, a hlavně, vše se děje dostatečně rychle. Firma disponuje zodpovědným pro klientským přístupem, což zákazník ocení.

Připravte si doklady a pár fotografií auta

Navíc vše zařídíte z tepla domova, a ještě si k tomu můžete dát kávičku. V klidu vyplníte jednoduchý webový formulář, kam uvedete potřebné údaje, jako jsou např. značka, model, typ karoserie a stáří vašeho užitkového vozu. Důležitá bude informace o výkonu motoru a samozřejmě, kolik má vůz najeto kilometrů. Na závěr sdělíte vaši představu o výkupní ceně, vepíšete své kontaktní údaje a jedním klikem odešlete nezávazný poptávkový formulář. Nezapomeňte nahrát i pár fotek vašeho čtyřkolového miláčka.

Snadno automobil prodáte za výhodnou cenu

Prakticky pro nejlepší možný odhad doporučujeme nahrát co nejvíce dokumentů, jako je například velký technický průkaz, servisní knížka či COC list, příp. certifikát o původu vozu. Nahrání dokumentů je rychlé a jen co soubor odešlete, na druhé straně se vám již začínají věnovat.

Zpětná vazba funguje okamžitě

Na základě vámi zaslaných dokumentů firma ihned začíná sumarizovat a zpracovávat vaši poptávku. Jestliže se domluvíte na ceně, vězte, že firma za vás i oběhá úřady a uchrání vás od veškeré byrokracie, takže vy pouze převezmete peníze a můžete s chutí hledat nového přítele na kolech!

Komentovat