Auto Poly

5 důvodů, proč vyrazit do autorizovaného servisu se svým vozem

Každý majitel vozu si vždy musí rozmyslet, do jakého servisu odveze své milované auto. Mnoho lidí volí neautorizované provozovny. Pro volbu trochu dražší péče o vůz jistě najdete velmi dobré důvody. Dnes vám představíme hned pět důvodů, které vás zaručeně přesvědčí. Proč byste si měli zvolit servis, který odpovídá značce vašeho vozu?

1) Nejlepší péče

Do svého vozu neustále investujete peníze a spoléháte se na jeho bezpečnost. Servis Škoda Praha vám nabídne nejlepší služby. Kvalitní servis najdete vždy pro značku vozu, který máte doma. Bude to jistě stát trochu více peněz, ale budete mít jistotu, že je o váš vůz dobře postaráno. A to je nejdůležitější.

2) Podmínka pro záruku

Koupili jste si nové auto? Máte na něj pochopitelně záruku. Abyste si ji udrželi, budete muset dojíždět do servisu, který je určený pro vaši značku. Tuto drobnost si ověřte u prodejce, abyste zbytečně nepřišli o záruku.

3) Originální náhradní díly

Obrovskou výhodou specializovaných provozoven je fakt, že používají originální díly a technologie, které schvaluje výrobce auta. I z tohoto důvodu si lidé často stěžují, že jsou tyto servisy předražené. Musíte ale počítat s tím, že používají mnohem kvalitnější materiály.

Auto Poly

4) Cenu se dozvíte předem

Cena za opravu je samozřejmě velmi důležitá. Většinou se dozvíte orientační cenu předem, která může být mnohem nižší než konečná cena. V tomto případě se dozvíte cenu předem velmi přesně, protože tyto provozovny mají stanovený čas pro konkrétní opravy.

Očekávat můžete:

  • kratší dobu opravy,
  • transparentnost,
  • přesný ceník předem.

5) Záruka na opravu

Výhodou také je, že získáte záruku na opravu nebo kontrolu vozidla. Dokonce se zapisují do servisní knížky, takže budete mít v ruce velmi cenné dokumenty ve chvíli, kdy budete chtít auto prodat.

Komentovat