klíče od auta

Akční nabídky u dodávek v Praze a v Brně

Půjčovny dodávek kromě běžného za půjčování dodávek a užitkových vozidel do 3,5 tuny či případných speciálu – odtahové speciály, čas od času vkládají na své webové stránky či na svůj Facebook a instagram rovněž zajímavé akční nabídky. Podobně jak tomu je například u autopůjčoven, rovněž půjčovna dodávek můžete narazit na takzvané Happy Hours, kdy lze v daném časovém intervalu zapůjčit dodávku levněji než v časových intervalech jiných či například ve špičce. Stejně tak je možno si dodávku zvýhodnění je zapůjčit v rámci dlouhodobého pronájmu, kdy daná půjčovna dodávek dokáže svému klientovi nabídnout individuální finanční řešení na míru se samozřejmě odvíjí od toho na jak dlouhou dobu bude klient chtít dodávku mít vypůjčenou. Mnoho půjčoven dodávek nabízí také benefity v podobě parkování vozidla klienta ve svém areálu zcela zdarma a bez obav, protože areály jsou vesměs monitorované kamerovým systémem, který je napojen přímo na Policii České republiky.

Stáří vozidel v půjčovnách dodávek

Stáří vozidel v učebnách dodávek a užitkových vozidel se poměrně liší. Obvykle platí pravidlo, že pokud si půjčujeme dodávku či užitkové vozidlo do 3,5 tuny například v malém městě nebo na vesnici, jsou dodávkové vozy starší a v horším technickém stavu, než je to ve Velkých autopůjčovna. Půjčovny dodávek, které jsou situovány ve velkých městech například v Praze nebo v Brně, obvyklé za půjčují dodávkové vozy s maximální stáří cca 5 roků.

levné zapůjčení dodávky

Pojištění vozidel půjčovnách dodávek

Ze zákona je nutné pro všechna vozidla ať už se jedná o vozidlo určené pro půjčování či vozidlo určené pro běžné firemní účely či pro běžný provoz mít takzvané povinné ručení. Znamená to, že vozidlo je pojištěno u smluvní pojišťovny dané půjčovny dodávek pro případ, že řidiči dodávky způsobí nehodu na jiném vozidle nebo například způsobí zranění chodce či osoby řídící jiné vozidlo. Stejně tak se povinné ručení vztahuje na řidiče daného vozidla ve smyslu újmy na jeho zdraví. Vozidla v půjčovna dodávek jsou ve většině případů vybavena také havarijní pojištění, které se vztahuje naopak přímo pro danou dodávku. Pokud tedy dojde k situaci že dodávka poškozená či jakýmkoliv způsobem není schopná dalšího provozu pozemních komunikacích, nastává situace, kdy musí zasáhnout odtahová služba a odtáhnout vozidlo buď do nejbližší opravny vozidel či do smluvní opravny vozidel půjčovny dodávek.

Půjčení dodávky s neomezeným nájezdem kilometrů

Zajímavý trend, který se mezi půjčovnami dodávek v rámci výrazného konkurenčního boje rozmáhá, je možnost zapůjčení dodávky v rámci krátké dlouhodobého pronájmu a to s možností využití neomezených kilometrů. V praxi to znamená že nemusíte řešit, Kolik kilometrů nad limit jste najeli a o kolik vás bude půjčení dodávky stát více, ale můžete bez problémů jezdit a neřešit žádné kilometry. Do dodávky jednoduše řečeno pouze tankujete palivo a už je ostatní sestra půjčovna dodávek a to včetně pojištění, povinného ručení, servisování vozidel, výměny olejů, výměny filtrů, výměny pneumatik atd.

levné půjčení dodávky

Dodávky jsou většinou opatřeny sledovacím systémem GPS

Mnoho půjčoven dodávek, především ve velkých městech například tedy v Praze nebo v Brně park a jsou opatřeny sledovacím systémem GPS, který Je nutný především v Nových dodávek a je určen jako jednoduché vodítko Policie České republiky pro případy odcizení vozidla.

Úvodní foto: Pixabay

Komentovat