oblouková hala

Montované haly jsou řešením pro každou situaci

Montované haly jsou v současné době jedním z nejrychlejších a nejziskovějších způsobů výstavby nového zařízení nejen pro průmysl, ale také podnikání a soukromý sektor. Jejich využití je všestranné a montáž také není složitá. Pokud tedy firma potřebuje například větší skladové nebo výrobní prostory, mohou se tyto montované haly hodit. A nemusí se přitom čekat příliž dlouho a navíc optimální kombinace ceny a kvality učinila z objektů vyrobených z kovových konstrukcí ziskové obchodní řešení pro ty, kteří chtějí v blízké budoucnosti získat zpět stavební náklady a zvýšit zisky.

Jaké jsou výhody montovaných hal

Každého invstora určitě nejvíce zajímají výhody, které by mohly rozhodování o zakoupení takové haly jen uspíšit. Je to především nízká pořizovací cena, která je tahounem pro zájemce. Dále pak je třeba zmínit i fakt, že pokud potřebuje zákazník halu v co nejkratším čase, je právě montovaná hal tím správným řešením. Tady totiž nemusí čekat dlouhé měsíce, dokonce ani roky. Montovaná hala je postavena za několik týdnů, což je pro investora jistě výborná zpráva. Většinou chtějí všechno hned a včera bylo už pozdě. Montovaná hala lze realizovat na pevný a především rovný podklad. Vše ostatní zařídí odborná firma. Pokud se stane, že chce majitel takové haly přemístit objekt na jiné místo, není v tom nic těžkého. Demontáž haly je stejně jednoduchá jako její montáž. 

Mezi další výhody montovaných hal patří:

  • nízké náklady
  • rychlá návratnost projektu
  • šetrnost k životnímu prostředí
  • pevnost, trvanlivost konstrukce
  • není třeba utrácetfinanční prostředky za dokončovací práce a opravy

Kde všude lze tyto montované haly využít

Průmyslové a výrobní haly tohoto typu jsou navrhovány jako velkoprostorové stavby s důrazem na maximální využití vnitřního prostranství. Variabilita těchto montovaných hal je stejně veliká, jako je jejich využití. Haly jsou vhodné jako zastřešení nejrůznějších sportovišť, bazénů, teniscových kurtů, hřišť nebo jízdáren či zimních sportovních areálů. Také v zemědělském průmyslu se mohou tyto haly hodit k ustájení hospodářských zvířat, jejich krmiva a také jako garáže pro těžkou zemědělskou techniku. Dokonce i jako hangáry pro letadla se dají využít montované haly, které jsou daleko objemnější. Každá taková montovaná hala je potřebná pro něco jiného, ale účel samozřejmě zůstává stejný. 

Co ještě lze dodat?

Montované haly jsou velmi výhodné, jejich realizace je také velmi rychlá a životnost se odhaduje na 20 let pro opláštění a až 70 let pro ocelovou konstrukci. Jsou také prakticky bezúdržbové. Opláštění se skládá z velmi pevné a odolné plachty, která nepropouští světlo a vodu, takže není třeba se obávat, že by materiál nebo zboží bylo znehodnoceno deštěm. Montované haly tedy představují pevnou ocelovou konstrukci, opláštění v podobě kvalitní plachty a díky své variabilitě lze tedy tyto objekty sestavit prakticky na míru. Vysoká efektivita zastřešení umožňuje použití pro jakoukoliv venkovní akci.

Úvodní foto: Mobidock.cz

Komentovat