vw multivan

Pronájem dodávky a její využití

Dodávky neodmyslitelně patří k našemu současnému životu ve světě obchodu, průmyslu i podnikání. Nevyhneme se ani využití v soukromém sektoru, například při stěhování nebo při nutné přepravě stavebního materiálu. Dodávky mají ale i jiná využití. 

Dodávky a jejich variabilita

Nejrozšířenější variantou je dodávka užitková, která má nejrůznější velikost a vybavení. Mezi jednotlivými vozy najdeme například plachtové dodávky, skříňové, ale i chladící. Jejich využití je všestranné. Ovšem není třeba si takový vůz kupovat, řešením je také pronájem. Většinou tyto služby využívají například začínající živnostníci, kteří nevlastní vlastní vozidlo, ale bez něj by jejich práce tak trochu ztratila smyl. Přece jen takový instalatér nebo malíř by vypadal poněkud směšně, kdyby si veškeré náčiní nesl v batohu a jezdil na kole. 

Pronájem a jeho výhody

Pokud tedy potřebujeme dodávku ke svému podnikatelskému záměru, můžeme využít právě služeb spolehlivých autopůjčoven, které rostou jako houby po dešti a poptávka po těchto službách neustále roste. Lze si sjednat nejen krátkodobý pronájem, ale také dlouhodobý pronájem, který je nejdéle na dobu 60 měsíců. V tomto případě jde o operativní leasing, který není nikterak neznámý. V takovém případě platíme měsíční nájem, máme tak přehled svých financích a po uplynutí nájemní doby můžeme požádat o prodloužení a také o nový vůz. Pronájem má ale i jisté výhody. Nemusíme se starat o pravidelný servis vozu, nemusíme platit dálniční známky a pojištění, aj. V porovnání s přívěsným vozíkem jsou tyto dodávky pro převoz nákladu a jiných předmětů daleko výhodnější už z toho důvodu, že se nám do dodávky vleze daleko více nákladu a je také chráněn před nepříznivým počasím.

van

Dodávky osobní

Tento druh dodávky se používá výhradně k přepravě osob a to třeba na dovolenou,při přepravě na letiště, nebo tuto službu využívají menší firmy pro hromadný převoz svých zaměstnanců na školení, veletrhy, ale i pro svoz do zaměstnání. Řešení je spousta. Tyto vozy mají veliký zavazadlový prostor a přitom mohou být až osmimístné. Pokud tedy máme početnější rodinu a máme v plánu vyrazit na dovolenou nebo jen na výlet, je takový vůz vhodným a hlavně spolehlivým řešením.

Dodávky obytné

Jestliže jsme výše hovořili o vyžití osobních dodávek na dovolenou, tak v případě obytných dodávek to platí dvojnásob. Dokonalý zážitek z netradiční jízdy, dobrodružství a skvělé dovolené nabízejí právě tyto dodávky, které splňují všechny nároky na komfort. Je to vlastně takový dům na kolech, který má výhodu zejména v tom, že jsme časově nezávislí a navíc se můžeme zastavit na jakémkoliv místě, které se nám na cestách zalíbí. Není ani třeba rezervace v hotelu a snídani či večeři si můžeme rovněž udělat v malé kuchyňce. Spací část vozu je přizpůsobena právě pro dokonalý odpočinek a klidné spaní. 

Všechny tyto možnosti pronájmu jsou možné. Stačí si jen vybrat ten správný vůz. Musíme ale také dodržovat určitá pravidla. Některé autopůjčovny požadují věk řidiče nad 23 let, praxi v řízení motorového vozidla nejméně 3 roky a samozřejmě platné doklady. Také musíme počítat s vratnou kaucí.

Fotky: Pixabay


Reklamní sdělení:

Stěhování bytu Praha – žádný problém s ProfiGROUP!

Komentovat