zavazadlový prostor

Díky praktickým doplňkům se pro vás stane užívání vozu příjemnějším

Trávíte mnoho času v autě? V tom případě si určitě chcete zpříjemnit pobyt ve voze. Moderní automobily dokáží udělat pro pohodlí řidiče opravdu hodně, ale přesto si můžete pořídit celou řadu praktických doplňků, které vám dokáží komfort ještě zvýšit. Pojďme se na některé z těchto doplňků podívat v rámci našeho článku.

Pro dokonale čistý zavazadelník

Potřebujete ve svém voze často něco převážet? Pokud to není vždy dokonale čistý náklad, tak jistě víte, že to není pro čalounění v kufru to nejlepší. Mnohdy to řešíme různě improvizovaně, kdy pod náklad dáváme igelit nebo kartony, ale dá se to řešit mnohem elegantnějším způsobem. Zejména pokud máte nový vůz a na jeho interiéru vám záleží, jsou výbornou možností vany do kufru. Ty jsou přesně tvarované na kufr konkrétního vozu, takže do něj perfektně padnou. Dokáží zabránit: 

  • Znečištění
  • Poškození čalounění

Vyrobeny jsou z gumového materiálu, díky čemuž je můžete velmi snadno udržovat a vyčistit. Pokud se vám v kufru něco vyleje, nedostane se to pod čalounění. Také zabraňují mechanickému poškození, které mohou způsobit například ostré předměty. Kromě toho se jedná o velmi elegantní řešení, které nijak neruší v interiéru, můžete je zakoupit dokonce v několika barvách, tak aby vám vana dobře ladila s čalouněním.

Řešení pro zimní měsíce

Není to ale pouze čistota v interiéru a jeho ochrana, ale také naše vlastní pohodlí, které nás při využívání vozu zajímá. O pohodlí stojíme hlavně v zimě, kdy může být velmi nepříjemný chlad, než se nám vůz vytopí. Pro tento účel jsou výborné zimní clony do masky, které zamezí velkému přísunu chladného vzduchu k motoru, a tak se motor rychleji zahřeje. To je dobré z hlediska provozu motoru, tak zároveň automobil začne rychleji topit. Pomůžete tak svému autu i sobě. Také zimní clonu do masky můžete koupit dle potřeb pro váš vůz.

Zdroj úvodního obrázku:
Dmitry Dven / Shutterstock.com

Komentovat