GPS lokace

GPS monitoring vašich vozidel vám zajistí přehled a klidný spánek

Nezáleží na tom, zda vlastníte jeden vůz, případně máte menší či větší flotilu firemních vozidel. Ve všech případech si automobil zaslouží určitou míru ochrany, přičemž v případě využití ve firmě, získáte také přehled o pohybu vašich vozidel, kde se nacházejí a přehled o tom, jak je s nimi nakládáno.

Kvalitní GPS lokalizace

Základem všeho je dnes lokalizace prostřednictvím GPS. Díky těmto systémům lze zajistit jak zabezpečení vozů, tak získat dokonalý přehled o jejich pohybu v rámci běžného provozu. Z hlediska bezpečnosti vám nabízí moderní GPS lokátor opravdu hodně možností. Lokalizace GPS signálem vám totiž umožní získat: 

  • Přehled o pohybu vozidla
  • Ochranu vozidla virtuální garáží

Každý z nás dnes vlastní chytrý mobilní telefon, prostřednictvím kterého získáte dokonalý přehled o tom, kde se vozidlo právě nachází. Vše jednoduše můžete sledovat z mobilní aplikace. Kdykoliv vozidlo zastaví a má vypnutý motor, zároveň je chráněno prostřednictvím funkce, která je nazvaná virtuální garáž. Jestliže v takovém případě dojde k manipulaci s vozidlem, budete na to upozorněni.

Lepší správa vozidel ve firmě

Pokud máte firemní flotilu vozů, můžete si díky GPS systému usnadnit také celkovou administrativu. Nejenže získáte kompletní přehled o momentálním stavu vozidla, můžete identifikovat řidiče, můžete rozlišovat soukromé a služební jízdy a vyhodnocovat jízdu v následných reportech. Také lze takto generovat knihu jízd. Monitoring vozidel je tak velmi efektivní způsob, jakým mít kontrolu nad celým vozovým parkem. Dozvíte se dokonce takové podrobnosti, jako je spotřeba paliva, otáčky motoru, nebo dokonce polohu plynového pedálu.

Každý zákazník si přitom může nastavit systém podle svých představ, a to v závislosti na svých požadavcích. Firmy, které tato řešení poskytují, jsou schopny nabídnout kombinaci produktů přesně vám na míru.

Zdroj úvodního obrázku:
Syda Productions / Shutterstock.com

Komentovat