úklid v garáži

V garáži nebo v dílně vám přijde vhod nabíječka autobaterií i průmyslový vysavač

Pokud máte dům a u něj garáž nebo dílnu, určitě víte, že se vám bude hodit celá řada pomocníků. Využijete je jak v samotné garáži či dílně, tak na zahradě při údržbě, případně také přímo v domě. Jsou to zkrátka nezbytnosti, které člověk potřebuje, pokud bydlí ve vlastním domě a je potřeba se průběžně postarat o celou řadu věcí.

Nabíječka autobaterií je jistota

Jestliže máte garáž, tak pravděpodobně máte také automobil. Také k tomu je potřeba celá řada příslušenstvím, které se vám mohou v průběhu času hodit. Jednou z takových nezbytností je nabíječka autobaterií, která vám dokáže pomoci v nejedné nelehké situaci. Autobaterii je vhodné čas od času dobíjet, zejména pokud jezdíme kratší trasy. Vhodné je dobití baterie také před zimou. Někdy také nastane nečekaná situace, kdy baterii zcela vybijete, ať už z důvodu závady na vozidle, případně z důvodu vašeho opomenutí, třeba ponechání rozsvícených světel na parkovišti. Kromě nabíječky byste si měli pořídit také: 

  • Startovací kabely
  • Tester baterií

V případě startovacích kabelů je určitě vhodné vozit je přímo automobilu, protože slouží pro řešení krizové situace, pokud nám automobil nestartuje, když jsme mimo domov. Sice si zpravidla můžete zavolat asistenční službu, ale někdy je poblíž ochotný motorista a je to rychlejší řešení. Hodí se také tester baterií, abyste si mohli doma zkontrolovat, v jakém je baterie stavu.

Pořádek lze snadno udržovat také při práci

Patříte k domácím kutilům, kteří neustále něco tvoří? V tom případě určitě znáte ty situace, kdy je potřeba udělat úklid, na který rozhodně nestačí běžných vysavač v domácnosti, případně jej na to není ani vhodné používat. Od toho tady jsou průmyslové vysavače, které se hodí domů každému kutilovi. Nabídnou vysoký sací výkon, ale kromě toho mají obvykle také větší objem nádoby na nečistoty, a tak toho pojmou opravdu hodně. Na takovou práci by rozhodně domácí vysavač nestačil.

Zdroj úvodního obrázku:
Astolnik / Shutterstock.com

Komentovat