škoda koloběžka

Škoda představuje koloběžku pro poslední míli

Mikromobilita získává na významu zejména v městském prostředí. V podobě koloběžky ŠKODA nabízí chytrý a životnímu prostředí šetrný dopravní prostředek, na míru střižený pro použití ve městech: moderní, dynamické a snadno ovladatelné vozidlo posouvá značku ŠKODA do povědomí cílové skupiny mladých, aktivních lidí s rozvinutým ekologickým cítěním. Díky patentovanému skládacímu mechanismu lze praktickou koloběžku bez velké námahy uložit v modelech KAMIQ a SCALA, aniž by tím došlo k omezení využitelného objemu zavazadlového prostoru. Skládací koloběžka je tak dokonalým vozidlem pro takzvanou první a poslední míli, tedy pro cestu k vozu a poté z vozu do cíle.

Pro mimořádně komfortní přepravu lze novou koloběžku ŠKODA několika pohyby složit. Pak měří jen 49 x 42 x 11 centimetrů. Složenou koloběžku je možné uložit v kompaktních modelech ŠKODA SCALA a ŠKODA KAMIQ do prohlubně pro náhradní kolo, pokud je vůz vybaven lepicí sadou pro nouzovou opravu defektu. Celý objem zavazadlového prostoru zůstává i pak zachován pro uložení zavazadel.

koloběžka v autě

Pohodlný úchop řídítek na cestě do práce, za sportem nebo do supermarketu zajistí gumové rukojeti. Koloběžka ŠKODA je vyrobena z oceli a hliníku a váží méně než pět kilogramů, nosnost má ovšem až 100 kilogramů.

Koloběžka je jednoduchým řešením mobility v designu charakteristickém pro značku ŠKODA. S mimořádně snadno ovladatelným skládacím mechanismem přesně odpovídá cíli ŠKODA AUTO stát se Simply Clever společností poskytující nejlepší řešení mobility.

Co znamená poslední míle?

Poslední mílí se nazývá přesun od vozu do cíle. Ve velkých městech to nemusí být jen pár kroků, a tak poslední míle může zahrnovat dopravu i veřejnými prostředky nebo právě na koloběžce. Nejčastěji se takto přesunují lidé do práce, ale poslední míli mohou absolvovat i děti vysazené nedaleko škol všech typů – od klasické ZŠ až po soukromou ZŠ Praha, střední školy, odborná učiliště a gymnázia. Pokud přemýšlíte nad koupí koloběžky, zkuste využít také dostupná internetová srovnání a testy.

Fotky: Škoda Auto

Komentovat