Škoda Octavia RS

Octavia čtvrté generace nabídne pohodlí nejen pro řidiče

Řada zajímavých novinek a velký důraz na bezpečnost, to je ve zkratce představení Škody Octavie číslo čtyři. Jde o model, jehož cenovka startuje těsně pod hranicí 600 tisíc korun a za takovou protihodnotu můžete očekávat nejen atraktivní design, ale i vpravdě revoluční interiér. Všechny detaily si sladíte díky tabletu, stačí pár pohybů prstu a připravíte svůj vůz na dlouhou jízdu. Masážní funkce sedadel je pak už jen pověstnou třešničkou na dortu…

Elegance se snoubí s prostorným zavazadlovým prostorem

Dostatek místa pro zavazadla nebo rodinný nákup, čtvrtá Škodovka v početné rodině nabídne až 640 litrů prostoru.

škoda octavia

Úzká světla a až devatenáctipalcové disky kol – to je doslova štika mezi moderními auty a samozřejmě ještě nejsme u konce. Interiér totiž zdobí vyhřívaná sedadla, která vás při dlouhé jízdě mezi jednotlivými destinacemi také ochotně namasírují. Pohodlí přeci není nikdy dost, nebo snad ano? Škoda Octavia 2020 přináší také novinky v oblasti bezpečnosti, za kterou ji pochválí nejen rodiče malých dětí. 

Bezpečnost především, to je heslo čtvrté Octavie

Asistent vyhýbání, ale například také Front Assist, který přibrzdí, když budete nebezpečně blízko cyklistům. K dispozici je také hlídač správného jízdního pruhu, jenž vás na případnou nesrovnalost obratem upozorní. Zrychlení z nuly na stokilometrovou rychlost je přitom u modelu 1.5 TSI otázkou necelých devíti vteřin. 

škoda octavia

Předek se podobá Superbu, zadní část nabídne dělená zadní světla, podobně jako neméně atraktivní model Scala. Dvouramenný volant, nízká spotřeba paliva, výborné odhlučnění interiéru, to jsou další bonusy, které se se čtvrtou Octavií v řadě pojí. Nerovnosti terénu při jízdě pocítíte jen opravdu minimálně a kromě toho – pořídit se dá až s devatenáctipalcovými disky kol, což je v dnešním světě velká výhoda.

Fotky: Škoda Auto

Komentovat