Van2Go

Z internetu rovnou za volant dodávky

Odvézt větší nákup z hobbymarketu, přestěhovat se na chalupu nebo převézt novou pohovku, to vše už nemusíte složitě řešit objednáváním přepravy. Stačí si jednoduše a levně půjčit dodávku a vše si vyřešit v čase, kdy se vám to hodí. Služba Van2go je totiž pro zákazníky dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a dodávku budete mít přistavenou přesně tam, kde potřebujete.

Jak to funguje?

Jednoduše. Na webových stránkách https://www.van2go.cz/uvod.html si vyberete vůz dle velikosti, kterou požadujete, rezervujete si termín a vyplníte registrační formulář. Platba probíhá online pomocí platební karty. Výhodou služby je, že si dodávku můžete zapůjčit klidně jen na hodinu, a to kdykoliv na předem určeném místě, případně si lze sjednat přistavení vozu na vámi požadovanou adresu v Praze.

Dalším plusem je férové účtování za vypůjčení dodávky. Neplatíte žádnou kauci a nečekají vás žádné skryté poplatky. Vůz si pronajmete s plnou nádrží, stejně tak jej vracíte. Při rezervaci se na vaší kartě blokuje částka pro případ pojistné události. Pokud se nic nestane, částka se znovu uvolní. Zároveň se vážete tím, že za den ujedete maximálně 250 kilometrů.

Pobočky v Praze

Aktuálně lze řešit pronájem dodávky Praha na pobočkách v Praze 4, Praze 6 nebo Praze 9. Do budoucna se bude síť odběrných míst rozšiřovat. U poboček můžete zdarma nechat zaparkovaný váš soukromý vůz.

Vozový park

Van2go nabízí k pronájmu dodávky Opel Vivaro a Opel Movano s různými velikostmi úložného prostoru. Nejmenší model pojme 3 europalety (6 m3), největší 8 europalet (20 m3).

Ceny začínají na 890 Kč za den

Nejlevnější Opel Vivaro si můžete zapůjčit za 490 Kč na hodinu, na den pak za 890 Kč, přičemž dnem se rozumí výpůjčka nad 3 hodiny. Cena za větší dodávky se samozřejmě odvíjí do jejich velikosti, ale i tak se jedná o přívětivé částky, které vás nezruinují.

Úvodní foto: Van2Go

Komentovat